AGB Control - система контролю транспорту на підприємстві

AGB Control
 • 17.12.2018 - Завершено впровадження пілотного проекту AGB Control

AGB Control призначенняПризначення

Комплекс програм та апаратних пристроїв AGB Control допомагає відстежувати переміщення транспорту на підприємстві (елеватор, нафтобаза, ЗД станція, ...) згідно заданих траєкторій руху (логістичних правил) та відслідковувати порушення технологічного процесу на контрольних точках (КПП, Місце реєстрації, Вагова, Пункт завантаження/вивантаження, Лабораторія, ...).

Download

AGB Control client для Windows 64AGB client (ver 4.08.00) (Windows x86_64)
AGB Control client для Windows 64AGB client (snapshot) (Windows x86_64)
AGB Control TabloAGB Tablo (snapshot) (Raspberry Pi (SDL))

AGB Control сутністьСутність

Зазвичай, коли сторонній автомобіль прибуває на підприємство для завантаження/розвантаження, водій(автомобіль) комунікує з підприємством в певних точках. Такі точки називаються контрольними. Процеси комунікації, які відбуваються на контрольних точках, називаються технологічними. Технологічні процеси повинні відбуватись за певними правилами. AGB control відслідковує правильність виконання технологічних процесів на певних контрольних точках та фіксує порушення. Тип та призначення контрольних точок варіюється в залежності від структури та виду підприємства. AGB control відслідковує технологічні процеси на слідуючих контрольних точках:

 • Реєстрація
 • КПП (контрольно-пропускний пункт)
 • Лабораторія
 • Вагова
 • Пункт розвантаження/завантаження

Для контролю правильності виконання технологічних процесів контрольні точки оснащуються допоміжним обладнанням. AGB control комунікує зі слідуючим обладнанням:

 • Карткозчитувачі
 • Різноманітні сенсори (оптопари, кінцеві вимикачі, ...)
 • Виконуючі механізми
 • Вагопроцесори
 • Відеокамери (опосередковано, через відеореєстратор Trassir)

Певна послідовність проходження контрольних точок формує правило. Сукупність та черговість контрольних точок називається логістичним правилом. Кількість логістичних правил на підприємстві залежить від варіацій проходжень по контрольних точках їх кількості та типу. AGB control відслідковує послідовність проходження контрольних точок згідно логістичного правила.

AGB control - це система реального часу. Правильність виконання технологічних процесів та правильність проходження логістичних правил фіксується в реалтайм режимі. Це дає змогу миттєвого реагування на порушення службою безпеки підприємства.

Система відеоспостереження - це тільки перший крок до виявлення порушень. Зазвичай, порушення виявляються постфактум, а отримання інформації з відеоархівів, зв'язаної з даним порушенням, займає не мало часу. AGB control спрощує дане завдання, чітко зв'язуючи фото та відеоархів з моментом виникнення порушення.

AGB control фіксує слідуючі порушення:

 • Помилка отримання зображеннь по відеокамерах на контрольних точках
 • Відсутній документ Лабораторного аналізу
 • Накладна створена без Авторизації через Картку
 • Картка авторизації вже в використанні
 • Номер Авто не розпізнано
 • Порушення при зчитуванні Картки
 • Порушення по Датчиках
 • Номер Причепа не розпізнано
 • Порушення при авторизації
 • Тільки перше зважування Брутто
 • Відсутній документ зважування Брутто
 • Тільки перше зважування Тари
 • Відсутній документ зважування Тари
 • Стрибок ваги Тари
 • Порушення послідовності проходження контрольних точок

AGB Control структурна схемаСтруктурна схема

AGB Control структурна схема
Структурна схема

Основним елементом програмно-апаратного комплексу AGB Control є AGB сервер.

AGB сервер, взаємодіючи з сенсорами (контроль периметру, вагопроцесор, карткозчитувач, ...), отримує та зберігає інформацію про стан технологічного процесу, та доповнює ці дані фото і відео даними отриманими від відеореєстраторів(систем відеонагляду).

При виникненні порушення, сервер фіксує проблему, зв'язуючи її з даними відеореєстратора, що дає змогу легко ідентифікувати порушення з реальними фото та відео даними. Для більш гнучкого управління логістичним процесом, можна задати різні події, при яких, сервер зможе керувати допоміжним обладнанням: шлагбаум, інформаційне табло, блокування кнопок управління розвантажувачем, тощо.

Інтегрувавши облікову систему підприємства з AGB сервером значно полегшується та прискорюється процес створення первинних документів. Наприклад, після авторизації водія на ваговій через карткозчитувач, облікова система зможе автоматично візуалізувати вікно вводу даних зважування в товаро-транспортну накладну.

AGB Control перше знайомствоПерше знайомство

Перед використанням програми необхідно описати контроллери з якими буде взаємодіяти AGB сервер. Сервер підтримує два типи контроллерів: NetPing та VKModule. Кожен контроллер керується власним драйвером, тому задача обробки даних від нового типу контроллера значно спрощується бо інтеграція відбувається без втручання в логіку роботи серверу.

Контроллери

Та створити контрольні точки на яких необхідно відслідковувати правильність технологічного процесу.

Контрольні точки

До кожної контрольної точки необхідно прив'язати обладнання(відеокамери, сенсори, виконуючі механізми ...) встановлені в даному місці.

Відеокамери, сенсори, виконуючі пристрої

Після створення контрольних точок та пристроїв необхідно описати послідовність проходження контрольних точок автомобільним чи залізничним транспортом. Для кожного окремого виду проходжень повинно бути створене окреме логістичне правило.

Логістичні правила

Товаро-транспортні накладні з даними первинних документів, відмітками про правильність виконання технологічного процесу, повідомленнями про порушення доступні для перегляду на закладці ТТН програми AGB клієнт

Список товаро-транспортних накладних

Відслідковувати переміщення транспорту на підприємстві згідно логістичних правил та контролювати правильність технологічного процесу в режимі реального часу зручніше на мультисхемі. Вона включає дані про весь транспорт на підприємстві та його стан і статус.

Логістична мультисхема
 • Схема №-1: Автомобіль пройшов зважування тари, номер причепа розпізнано з помилкою, знаходиться на шляху до зважування брутто.
 • Схема №-2: Автомобіль порушив логістичне правило - приїхав не на ту точку зважування, номер авто та причепа не розпізнавався по причині помилки отримання зображення з відеокамер.
 • Схема №-3: Автомобіль успішно пройшов логістичне правило, порушень технологічного процесу не виявлено, недавно виїхав за межі підприємства.
 • Схема №-4: Автомобіль пройшов пункт реєстрації, рухається до вагової, розпізнавання номеру не відбувалось бо розпізнавання виконується на ваговій.

Всі елементи логістичної схеми інтерактивні. При активації елементу, в залежності від типу елементу відбувається візуалізація додаткових, уточнюючих даних по поточному елементу. Наприклад, оптопарі налаштованої на відстежування правильності постановки на ваги.

Правильність постановки на ваги

Події які виникають на сенсорах контрольних точок поза первинними документами(документу не існує) також можна відслідковувати та переглядати, аналізувати. Такі події відображаються на закладці "Події".

Події на сенсорах

AGB TabloAGB Tablo

AGB Tablo

Реєстрація AGB Tablo в системі AGB Control:

 1. Створити контроллер з типом контроллера табло: agbclient -> Довідники -> Контроллери
 2. Прив'язати створене табло до певної Контрольної точки: agbclient -> Довідники -> Контрольні точки та пристрої

Інсталяція AGB Tablo на Raspberry Pi:

 1. Завантажити програму за посиланням наведеним на початку даної сторінки
 2. Виконати дії подібні до інсталяції GPSMWL: Еллектронне публічне табло для GPS моніторингу публічного транспорту
 3. Запустити програму agbtablorpisdl

Налаштування AGB Tablo:

 1. За необхідності, відредагувати текстовий файл agbtablo.cfg, розміщений в каталозі встановлення програми agbtablorpisdl, задавши ip-адресу вашого agb серверу (за замовчуванням: 192.168.1.10)
  ChangeLog
Главная
Программные продукты
Freesource программные продукты
Статьи
Нечто стихотворное
Контакт
GPSMWL - GPS мониторинг для социальных проектов
GPSMTA - GPS трекер / GPS мониторинг для Android
GPSMC - GPS мониторинг для ПК
GPSM - программно-аппаратный комплекс GPS мониторинга
MapTour - GPS навигация для Туристов
MapSurfing - просмотрщик географических карт
DGraf - визуализация графов
ViCer - домашняя система видеонаблюдения
FPS - бесплатная система GPS мониторинга
AGB Control - система контролю транспорту на підприємстві
Jeans - Финансово-складской учёт
Cerber - Финансовый учёт игорного зала
Visimap - Визуальная карта
BIB - Картотека книг
2DO - Учёт рабочего времени
Выписка - склад
Расчёт зарплаты
Krp - визуализатор связанных структур
Xboat - проэктировщик малых судов
XSQLite - visualisator DB SQLite
Текстовый редактор XEdJ
Copyright ©